مشاوره ساخت و ساز

گروه معماری آوانگارد با تجربه درخشان در زمینه مشاوره ساخت و ساز پشتیبان شما از انتخاب تا اجرا ساختمان خواهد بود. این گروه با بررسی فرصت ها و تهدید ها بهترین پیشنهاد ها ار برای شما دارد.

بازسازی

گروه معماری آوانگارد مفتحر است که با تیمی از معماران جوان و طراحان داخلی قادر است تا در کمترین زمان بررسی و آنالیز فضای موجود را انجام داده تا رویای طراحی و دکوراسیون جدید منزل شما به واقعیت بپیوندند.

طراحی معماری

طراحی معماری هر بنایی از مهمترین و تعیین کننده ترین فاکتورهای کیفیت یک ساختمان است. گروه معماری آوانگارد با مهندسین مجرب این امکان را برای شما فراهم می کند تا بهترین پلان را با در نظر گرفتن نور و شرایط مناسب محیطی به اجرا برسانید.

طراحی داخلی

طراحی داخلی حرفه ای چند بعدی است که شامل توسعه مفهومی، ارتباط با ذینفعان پروژه و مدیریت و اجرای طرح است.طراحی داخلی تغییرات موثر در فضاها و جداره های بنا آن را زیبا تر و برای ساکنین قابل استفاده تر می نماید.

طراحی نما

اولین ارتباط افراد با یک پروژه ساختمانی از طریق نما صورت می گیرد. در فرآیند طراحی نظر و درخواست کارفرما مورد توجه قرار می گیرد و با توجه به اجباری بودن بحث نما در برخی مناطق تهران، گروه معماری آوانگارد این آمادگی را دارد تا مرحله ی تعییدیه نما در کنار شما باشد.

محوطه سازی

با توجه به رشد شهرنشینی و ساخت برج ها و بناهای بلند، به مرور زمان دسترسی به فضاهای سبز رو به کاهش است و این امر باعث می شود که ساکنین این بناها، نیاز به چنین فضاهایی را بیش از پیش احساس کنند از دلایل رونق این امر ، علاوه بر ایجاد زیبایی بصری، می توان به عایق سازی طبیعی ( حرارتی، رطوبتی و صوتی) ساختمان ، استفاده از فضای مرده ی بام و خلق سطوح چشم نواز اشاره کرد.