• image
  • image
  • image
  • image
  • image

توضیحات پروژه

پروژه بازساری هلدینگ رفاه در سال ۱۳۹۶ به این گروه واگذار شد. درابتدا با ۶ واحد اداری شامل اتاق های متعدد و سرویس بهداشتی مواجه بودیم. پس از بررسی و دریافت نظر کارفرما مبنی بر اینکه دفتر کار جدید باید فضای بیشتری را به مدیران، منشی و بخش کنفرانس اختصاص  بدهد و نیز سبک انتخابی ایشان کلاسیک بود اقدام به طراحی نمودیم.

پس از چندین جلسه صحبت با کارفرما و بازدید از محل پروژه، طرح پیشنهادی اولیه ارائه شد و با توافق ایشان طرح نهایی و آماده ی اجرا شد.

برای اجرا طرح، نیاز به برداشتن تیغه های موجود و تیغه چینی جدید برای ایجاد فضاهای جدیدتر بود. تیم تاسیساتی نیز باید برای محل جدید سرویس ها و آبدارخانه اقداماتی انجام میدادند. سیستم سیم کشی توسط تیم الکتریکی مجموعه تغییر پیدا کرد و نوع امروزی تری به خود گرفت.

سالن مدیران، اتاق مدیر اصلی، سالن کنفرانس و اتاق منشی به خوبی تعبیه شدند. طراحی فضاها بسیار خاص انجام شد و برای بدنه ی های طرح از کاغذ دیواری و ابزار دکوراتیو و قرنیز های درجه یک استفاده شد.

طرح دریچه های تهویه تغییر پیدا کردن و نوع جدید تر و بسیار شکیل تری جایگزین آن شد. برای کف سازی، سرامیک های قدیمی تخریب و از لمینت درجه یک و رنگ مناسب استفاده شد.

به دلیل اهمیت سالن کنفرانس، درب ها اکوستیک شدند و با لمسه کوبی های زیبا تزیین شدند. برای روشنایی فضا از نورپردازی ویژه و بسیار مناسبی استفاده شد که بر زیبایی فضا تاثیر دوچندانی دارد.

در یکی از بخش ها موقع تخریب با یک بادبند مواجه شدیم که با طراحی خاص آن را تبدیل به کتابخانه ای با شکوه برای مدیران مجموعه کردیم تا با قراردادن کتاب ها، مجسمه و لوگو هایشان فضا را به خود اختصاص بدهند.

مبلمان هر فضا متناسب با افرادی که قرار بود آنجا فعالیت داشته باشند درنظر گرفته شد و از دیگری متمایز بود.

برای اتاق کنفرانس کلیه تجهیزات برقی به خوبی تعبیه شد و طراحی زیبای سقف و دیوارها با ترکیب رنگ و کاغذ دیواری مناسب انجام شد، همچنین گل آرایی زیبای بخش کنفرانس بر آرامش و زیبایی فشا بسیار تاثیر گذار بود.

در اتاق منشی عنوان شرکت به زیبایی با متریال استیل تهیه و اجرا شد که در بدو ورود خوش آمد گوی مهمانان گرامی سالن باشد.

سرویس بهداشتی و آبدارخانه نیز با متریال مناسب و درجه یک ساخته شد واکسسوری های قبلی کاملا تغغیر پیدا کردند.

برای تهیه کلیه مبلمان و اکسسوری این پروژه تیم طراحی ما و یک نماینده از کارفرما چندین هفته وقت صرف کردند و بهترینها را از برندها و بازارهای موجود تهیه و خریداری کردند.

گل آرایی مجموعه نیز توسط تیم طراحی ما از بهترین بازار گل های تهران انجام شد.

اکنون دو سال از این بازسازی می گذرد و ما مفتخر هستیم که رضایت مدیران و کاربران مجموعه را فراهم نموده ایم.

توضیحات پروژه بازسازی هلدینگ رفاه

نام: گروه توسعه و تجارت رفاه

متراژ:۳۵۰ متر مربع