توضیحات پروژه

ساخت پروژه  آوانگارد یک در سال ۱۳۹۵ در محله تهرانپارس واقع در منطقه ۸ تهران بزرگ آغاز شد. نقشه های معماری با دقت و بررسی دقیق مهندسین این مجموعه تهیه و آماده ی اجرا گردید. برای ساخت از بهترین تیم های اجرایی منتخب گروه استفاده شد تا در کمترین زمان ساخت را انجام بدهند.

برای بخش معماری داخلی این پروژه تیم فنی و معمار داخلی مجموعه دست به کار شدند و طرح داخلی مطابق با سلیقه ی کارفرما و به روز جامعه با دیتیل خاص که فقط برای این پروژه طراحی شده است، ارائه کردند.

این پروژه ی ده واحدی در متراز های ۸۵ و ۹۵ متری همراه با دو اتاق خواب مستر و نوجوان طراحی شد که در هر کدام نیاز کاربر به خوبی آنالیز و در طراحی مورد نظر قرار گرفته شد.

برای طراحی سرویس های بهداشتی نیز طرح بسیار مناسب با متریال به روز که چالش هایی در پی داشت انجام شد. و برای اجرا طرح از بهترین متریال روز استفاده شد.

طراحی واحد های مسکونی نیز خاص بودن و در طراحی کف و سقف طراحی منحصر به فرد و شکیلی انجام شد تا کاربر محترم بتواند در آینده بر طبق سلیقه ی خود تغییرات احتمالی را در رنگ و طرح آن ایجاد کند.

کف ها از سرامیک درجه یک به همواره نوار استیل های زیبا و همگون با رنگ سرامیک ها به همراه لمینت با درجه مقاوت بالا استفاده شد.

نورپردازی پروژه پس آنالیز، طراحی و انجام شد که امکان تغییرات درجه ی نور را میسر می سازد.

درب ها نیز در نوع خود بی نظیر و درجه یک هستند و رنگ پلی اورتان  سفید و یا قهوه ای دارند که با درب کمد ها همخوان بوده و زیبایی بصری فضا را دو چندان می کند.

برای تهویه واحد ها از داکت اسپیلت استفاده شده است و نیز برای تاسیسات الکتریکی کاورهای سرهمی بسیار زیبا در دو رنگ سفید و طوسی متناسب با رنگ واحد ها خریداری و نصب شده است.

در طراحی لابی و نما نیز با الهام از بوی چوب و برگردان حس زندگی به خانه ی مدرن امروزی از ترموود استفاده شد. کف لابی طرح نگینی بسیار زیبایی دارد که از سنگ گرانیت مشکی استفاده شده است.کابین آسانسور با ظرفیت ۸ نفر برای جابه جایی کاربران محترم در نظر گرفته شده که در طراحی و نور پردازی داخل آن هارمونی رنگ در نظر گرفته شده است.

طراحی پارکینگ و اجرا دیتیل بسیار خاص هستند و این پروژه را از پروژه های دیگر در این منطقه و حتی در مناطق بالاتر متمایز می سازد.

وجود دستگاه پله در نما یکی دیگر از نکته ی های این پروژه خاص است که خانه و حیاط را در ارتفاع به یکدیگر مرتبط می سازد.

جزئیات پروژه

نام: آوانگارد یک

متراژ:۲۰۰۰ متر مربع